Predavač/ Predavačka/ Odborný pracovník záložne v Leviciach

Záložňa Breva

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
Ihneď
Hrubá základná mzda 830,18 €. Ponúkaný nástupný plat čisté 836 € (základná mzda + osobné hodnotenie + prémie) + 78 € v stravných lístkoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a oceňovanie šperkov, elektroniky, krištáľu, porcelánu a skla.
Práca s hotovosťou.

Práca v mladom kolektíve, možnosť získavania nových poznatkov a neustáleho profesionálneho rastu, komplexné zaškolenie.
Zamestnáme aj uchádzačov, ktorí bývajú aj v iných lokalitách ako sú určené, ak sú ochotní do zamestnania dochádzať.
Ponúkame možnosť pracovať aj v Bratislave s benefitom bezplatného ubytovania a platom v čistom až 1.300 € + 78 € v stravných lístkoch.
Podporujeme zamestnancov v štúdiu na vysokej škole.
Zľava pri nákupe firemného tovaru.
Iné výhody

NEKONTAKTUJTE nás e-mailom, ale TELEFONICKY!

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha v dvoch kolách.
V prípade záujmu VOLAJTE v Po až Pia: 9:00 - 15:00
na tel. č.: 0904/250 449, 0903/659 318 alebo 0907/519 304.
KONTAKTUJTE nás TELEFONICKY, nie e-mailom!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Obchodná spoločnosť - celoslovenská sieť predajní šperkov a záložní.

Osobný dotazník na stiahnutie: http://zaloznabreva.sk/web/doc/sk_dotaznik.pdf

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3735911  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Hrubá základná mzda 830,18 €. Ponúkaný nástupný plat čisté 836 € (základná mzda + osobné hodnotenie + prémie) + 78 € v stravných lístkoch.