Pracovník pracovno-montážnej skupiny v Prešove a okolí. Práca v interiéri! Nejde o prácu na stavbe alebo linke. Víkendy voľné. Ubytovanie zdarma.

Záložňa Breva

Kpt. Nálepku 5, Prešov, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Prešov, okres Sabinov, okres Vranov nad Topľou, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 €/hodinu v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava prenajatých priestorov na predajňu tovaru.
Práca v pracovno montážnej skupine - montáž zariadenia predajní na Slovensku.

Možnosť práce nadčas. Preplácanie nadčasov.
Práca v interiéri. Ubytovanie počas týždňa zadarmo.
Nejedná sa o prácu na stavbe alebo na montážnej linke.
Zľavy na nákup firemného tovaru ap.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu volať na tel. č.:
0903/659 318, 0940/ 788 161 alebo 0907/ 519 304.
Výberové konanie je dvojkolové, formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax výhodou, nie je však podmienkou.
Vodičský preukaz skupiny B výhodou nie je však podmienkou.

Obchodná spoločnosť - celoslovenská sieť predajní šperkov a záložní.
Predaj a oceňovanie šperkov, elektroniky, krištáľu, porcelánu a skla.

Osobný dotazník na stiahnutie: http://zaloznabreva.sk/web/doc/sk_dotaznik.pdf

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3258501  Megjelentetés dátuma: 1.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 €/hodinu v čistom