Analytička/Analytik

Záložňa Breva

Kpt. Nálepku 5, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Bardejov, okres Prešov, okres Sabinov, okres Vranov nad Topľou, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 € čistá mzda - nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme analytické oddelenie a z tohto dôvodu hľadáme nového člena tímu, ktorý bude mať na starosti:

Administrácia cenníkov, manažment pohybu tovaru, udržiavanie obsahu databáz, tvorba a riadenie kontrolných skriptov, ad hoc analýzy, možnosť vlastnej iniciatívy pri rozvoji systému.

Po nástupe do práce prebehne zaškolenie. Prax nevyžadujeme.

Zľava pri nákupe fy. tovaru
Mladý kolektív
Iné výhody

V prípade záujmu VOLAJTE na tel. č. 0904/250 449, 0940/788 161 alebo 0907/519 304 v Po až Pia: 9:00 - 15:00.
Výberové konanie prebieha v dvoch kolách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou znalosť alebo chuť naučiť sa používať SQL, PHP
a MS Excel na vyššej úrovni (funkcie).

Obchodná spoločnosť - celoslovenská sieť predajní šperkov a záložní.
Predaj a oceňovanie šperkov, elektroniky, krištáľu, porcelánu a skla.

Osobný dotazník na stiahnutie: http://zaloznabreva.sk/web/doc/sk_dotaznik.pdf

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3104216  Megjelentetés dátuma: 16.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 € čistá mzda - nástupný plat