Školník

Základná škola Sereď

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2020-12-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Školník

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
60%

Počet študentov školy
571

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Základné vzdelanie, nižšie stredné odborné vzdelanie, stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky
- zabezpečovanie bezporuchového chodu školy
- vykonávanie opravárenských a údržbárskych prác
- manuálna zručnosť
- technická gramotnosť
- samostatnosť a zodpovednosť
- zdravotná spôsobilosť

Platové ohodnotenie podľa tabuľky platových taríf podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.