Ekonóm/ka

Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa Banská Bystrica

Materská škola Štefana Moysesa, Tibora Andrašovana, Banská Bystrica
Termín nástupu
2021-03-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ekonóm/ka

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
212

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Stredoškolské vzdelanie s maturitou ekonomického smeru, vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru

Ďalšie požiadavky
- znalosť podvojného účtovníctva a rozpočtovej klasifikácie v školstve
- znalosť účtovníckeho programu Wisp
- znalosť správy majetku - zaraďovanie, inventarizácia
- znalosť účtovania projektov financovaných z MŠVVaŠ SR, štrukturálnych
fondov,
- práca s PC
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- samostatnosť pri práci, zodpovednosť

Náplň práce:
- podvojné a rozpočtové účtovanie
- rozpočet - ekonomická klasifikácia, výkazníctvo, konsolidácia
- fakturácie, refundácie, platby
- inventarizácia a správa majetku školy

Platové podmienky:
- na základe stupnice platových taríf podľa Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
- profesijný štruktúrovaný životopis
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. a v znení neskorších predpisov

Termín pohovoru bude oznámený po spracovaní žiadostí.