Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - francúzsky jazyk

Základná škola Kráľovský Chlmec

Miesto práce
Lajosa Kossutha 56, Kráľovský Chlmec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2018-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
35%

Počet študentov školy
453

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Francúzsky jazyk

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Miesto je obsadzované na dobu určitú do 31. 8. 2019.
Pracovný úväzok: 8 vyučovacích hodín týždenne.
Plat : v závislosti od dĺžky započítanej praxe v zmysle ustanovení zákona 553/2003 Z. z. a nariadenia vlády 359/2017 Z. z. a výšky pracovného úväzku v rozpätí cca 262 € – 407 €.

ID: 3446100  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.