Vychovávateľ

Základná škola Košice-Sever

Miesto práce
Hroncova 23, Sever
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2020-09-21

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
70%

Počet študentov školy
211

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a podľa Vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky
Zoznam požadovaných dokladov:

Žiadosť o prijatie do zamestnania
Profesijný životopis
Motivačný list
Súhlas so spracovaním osobných údajov

Pracovný pomer na dobu určitú do 31.08.2021

Požadované dokumenty zaslať elektronicky do 18.09.2020 na adresu: [email protected]

- v predmete správy uviesť "Žiadosť + vychovávateľ/ka"

Platové podmienky: V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Na základe predložených žiadostí bude vedenie školy kontaktovať iba vybraných uchádzačov.