Psychológ, školský psychológ

Základná škola Košice-Juh

Miesto práce
Užhorodská 39, Juh
Termín nástupu
2020-09-18

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
163

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
internet - pokročilý, word, exel

Vzdelanie
V súlade so zákonom č. 138/2019 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhláškou MŠ SR č. 1/2020 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov. Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa – odbor psychológia, zameranie na pedagogickú/školskú psychológiu.

Ďalšie požiadavky
Platové náležitosti: Podľa zákona 552/2003 Z. z a 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov výška mzdy závisí od stupňa najvyššieho dosiahnutého vzdelania a od dĺžky pedagogickej praxe.
Zoznam požadovaných dokladov:
1. žiadosť o obsadenie pracovnej pozície
2. profesijný životopis
3. overené kópie dokladov o vzdelaní
4. súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania

Doplňujúce informácie : Pracovné miesto bude obsadzované v rámci národného projektu Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II. Nástup do zamestnania: 1.9.2020 Úväzok: 100% Pracovný pomer: doba určitá do 31.8.2021 (s možnosťou predĺženia do 31.8.2022)

Na výberové konanie budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady na výkon pracovnej činnosti pedagogického a odborného zamestnanca.

Osobnostné predpoklady: samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, využívanie inovatívnych metód a foriem vo výučbe, ochota spolupracovať v tíme, schopnosť zvládať stresové situácie a ochota ďalej sa vzdelávať.