Školský špeciálny pedagóg

Základná škola Janova Lehota

Miesto práce
Obecný úrad Janova Lehota, Janova Lehota
Termín nástupu
2020-10-20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
111

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady:
• odborná a pedagogická spôsobilosť požadované pre základné školy v zmysle vyhlášky MŠVVaŠ SR č.1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov - účinná od 15.01.2020
• požadovaná prax v odbore nie je podmienkou

Ďalšie požiadavky
Základná škola Janova Lehota č. 97 vypisuje výberové konanie na miesto špeciálneho pedagóga s nástupom podľa možností čo najskôr, v rámci projektu „V ZŠ úspešnejší“ s predpokladom aj ďalšej spolupráce.
Zoznam dokladov:
• prihláška do výberového konania
• profesijný životopis
• overený doklad o vzdelaní
• doklad o bezúhonnosti
• doklad o zdravotnej spôsobilosti pre vykonávanie požadovanej pracovnej pozície
• potvrdenie o odbornej, pedagogickej praxi (pokiaľ nie je uchádzač začínajúci)
• súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona 18/2018 Z.z. a doplnení iných zákonov.

Prihlášky je možné posielať poštou na adresu ZŠ Janova Lehota č.97, 966 24 Janova Lehota alebo osobne v kancelárii školy v obálke s označením Špeciálny pedagóg (pracovná ponuka platí až do odvolania).
Uchádzači, spĺňajúci všetky podmienky výberového konania, budú oboznámení o mieste a čase konania výberového konania.

Janova Lehota 19.10.2020