Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - nemecký jazyk, slovenský jazyk a literatúra

Základná škola, G s VJM Košice-Staré Mesto

Miesto práce
Kuzmányho 6, Staré Mesto
Termín nástupu
2020-04-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
191

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nemecký jazyk, Slovenský jazyk a literatúra

Vzdelanie
Podľa zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov, ktorým sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie s požadovaným stupňom vzdelania-najmenej vysokoškolské vzdelanie II. stupňa.

Ďalšie požiadavky
Požadované doklady-žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis, doklady o dosiahnutom vzdelaní-kópie, písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018.
Iné požiadavky-bezúhonnosť/odpis z registra trestov/, zdravotná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka.
Plat - v rozpätí od 915,00 do 1251,50 € podľa dosiahnutého vzdelania + % zvýšenie tarifného platu podľa praxe.