Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Záhradník

ZÁHRADY, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacinformácie o mzde na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do tímu Záhrady.sk

Ak máte skúsenosti v oblasti realizácie záhrad , inštalácie závlahových systémov alebo stavebnými prácami, radi Vás privítame v našom tíme.
Radi však zaškolíme aj nováčika.

Sídlo firmy je v Žiline, kde realizujeme najviac, no naše projekty nájdete po celom Slovensku.

Od nového kolegu očakávame:
- zodpovednosť
- dobrá fyzická kondícia
- ochota učiť sa nové veci
- vodičský preukaz sk. B
- vodičský preukaz BE - výhoda
- loajálnosť
- skúsenosti s realizáciami záhrad - výhoda
- skúsenosti s inštaláciami a servisom automatických závlah-výhoda
- skúsenosti so záhradnou technikou - výhodou
- práca je vhodná pre mužov z dôvodu fyzickej náročnosti

- mladý kolektív
- obedy
- firemné oblečenie
- stabilná práca počas celého roka
- jednozmenný pracovný čas
- po skúšobnej dobe prehodnotenie mzdových podmienok a benefitov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zahrady.sk

Realizácii záhrad na kľúč, verejných priestorov a interiérov sa venujeme už 13 rokov. Našu prácu si môžete pozrieť na www.zahrady.sk

Zaoberáme sa aj pravidelnou údržbou záhrad, realizáciou závlahových systémov, realizáciou drevených a kompozitových terás, inštaláciou extenzívnych alebo intenzívnych zelených striech.

Naša spoločnosť poskytuje aj služby krajinného architekta.
ID: 4255457  Megjelentetés dátuma: 14.6.2023  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac