Vedoucí zahradník - mistr výroby

Zahradnictví flos, s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu Zahradnictví flos, s.r.o. přijmeme zahradníka, který bude vést výrobu rychle rostoucí zahradnické společnosti.

Postupně projde celým procesem a nakonec za něj převezme zodpovědnost.

Hledáme člověka, kterého baví kontakt a komunikace s lidmi, vyzařuje respekt a empatii. Který je skvěle organizovaný a má tah na branku – dokáže si v práci udělat systém a dotáhnout nápady do realizace. Člověka, který nám pomůže zlepšit procesy, rozeběhnout nové středisko a modernizovat výrobu.

Nabízíme:
- plat 40 000 Kč
- stravenky

Požadujeme:
- zkušeného zahradníka se zaměřením na trvalkové školky
- min. SŠ vzdělání s maturitou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3944433  Megjelentetés dátuma: 29.7.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 40 000 Kč/měsíc