Záhradník

Záhradnícke služby KLAČANSKÝ, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1 000 EUR/mesiacZáleží od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborná starostlivosť o existujúce záhrady, firemné areály a mestské plochy
- kompletná údržba trávnikov (kosenie, vyžínanie, hnojenie, odburiňovanie, vertikutácia)
- údržba spevnených plôch (mechanické a chemické odburiňovanie)
- ošetrovanie okrasných a ovocných drevín (orez, výrub, postrek)
- starostlivosť o okrasné záhony (strihanie, odburiňovanie, polievanie)
- v zimnej sezóne - odhŕňanie snehu a posyp spevnených plôch

* odmeny
* možnosť celoročného príjmu (pracujeme aj mimo letnej sezóny)
* práca v stabilnej spoločnosti
* dlhodobá pracovná perspektíva
* možnosť osobného rastu
* príplatky za prácu v sobotu
* stravné lístky
* firemné akcie
* po zapracovaní ďalšie benefity

Váš profesný životopis posielajte na e-mail: [email protected] . Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov. Ďakujeme.

Viac informácií o nás : www.klacansky.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záhradníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* silná orientácia na zákazníka a vysoký dôraz na kvalitu odvedenej práce
* samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
* ochota pracovať
*prax v záhradníckej firme (nieje podmienkou)
* skúsenosti so záhradným náradím výhodou
* vodičský preukaz skupiny B

Ak Vás zaujíma práca pre firmu, ktorá:
* Svojim zákazníkom už 30 rokov poskytuje komplexné služby - od návrhu, cez realizáciu až po následnú údržbu zelene
* Vďaka našim špecializovaným tímom
* Sa skutočne zaujíma a stará o svojich kolegov
* Si zakladá na dlhodobej spolupráci - niektorí z našich kolegov sú s nami už viac ako 20 rokov. Zákazníci ešte dlhšie.
* Je roky popredným dodávateľom záhradníckych služieb v našom regióne

.. tak viete, čo treba urobiť :)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3608457  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac