Záhradník

Záhradnícke služby KLAČANSKÝ, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
650-1000 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zakladanie nových záhrad a starostlivosť o existujúce rodinné záhrady, údržba zelene vo firemných areáloch. Ide hlavne o činnosti ako vysádzanie rastlín, kríkov a stromov, odborná starostlivosť - kosenie trávnatých plôch, prihnojovanie, vertikutácia, chemické a ručné odburinenie trávnikov a spevnených plôch, rez okrasných a ovocných drevín atď...V zime je náplňou práce odhŕňanie snehu vo firemných areáloch a v mestských častiach Trenčín.

* možnosť celoročného príjmu
* zaujímavú prácu v stabilnej spoločnosti – v obore pôsobíme už od roku 1991
* práca v super tíme :-)
* dlhodobú pracovnú perspektívu
* možnosť osobného rastu
* po zapracovaní sa ďalšie výhody, nielen finančné

Váš profesný životopis posielajte na e-mail: [email protected] . Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov. Ďakujeme.

Viac informácií o nás : www.klacansky.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záhradníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

* prax v záhradníckej firme min. 1 rok
* človek so srdcom záhradníka
* kladný vzťah k fyzicky náročnej práci
* skúsenosti so záhradným náradím a mechanizáciou
* zodpovedný prístup, spoľahlivosť
* vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič, schopnosť šoférovať dodávku do 3,5 t
* príjemné vystupovanie (priamy kontakt so zákazníkom)
* výhodou je bydlisko v Trenčíne a blízkom okolí – “základňa” tohoto tímu je v Trenčíne.

Ak Vás zaujíma práca pre firmu, ktorá:
* Svojim zákazníkom už 30 rokov poskytuje komplexné služby - od návrhu, cez realizáciu až po následnú údržbu zelene
* Vďaka našim špecializovaným tímom
* Sa skutočne zaujíma a stará o svojich kolegov
* Si zakladá na dlhodobej spolupráci - niektorí z našich kolegov sú s nami už viac ako 20 rokov. Zákazníci ešte dlhšie.
* Je roky popredným dodávateľom záhradníckych služieb v našom regióne

.. tak viete, čo treba urobiť :)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3553285  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650-1000 eur brutto