Vodič osobnej dopravy

Záchranná služba Bratislava, s.r.o. prevádzkujúca obchodnú značku Prima taxi

Miesto práce
Galvániho 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
firemné vozidlo 500 ,-€ - 1200,-€ vlastné vozidlo 3500,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme súkromná spoločnosť ktorá sa zaoberá komplexnou prepravou osôb. Osobnú prepravu realizujeme hlavne na území SR klientov . Práca je na zmeny od 7,00 h do 19 h pracuje sa v režime denná nočná dva dni voľno prípadne denné zmeny od 7,00 do 16,00 h
Vozidlá sú firemné , vodič jazdy na pridelenom vozidle .

Zároveň prijmeme vodičov aj s vlastným vozidlom platí sa len prenájom rádiostanice mesačné platba paušálna v sume 140,-€ . Pracovná doba neviazaná . Vhodná aj po pri práci .

Spoločnosť disponuje 24 hodinovým dispečingom čím vieme zabezpečiť prepravu klienta po celú dobu.

spoločnosť organizuje pre svojich pracovníkov
teambuilding MDD
vianočné posedenie
za výkon víkendové relaxačné víkendy
V prípade potreby vieme zapožičať vozidlo aj na súkromné účely
Zabezpečujeme aj ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

podmienka od 21 rokov

Spoločnosť disponuje 24 hodinovým dispečingom čím vieme zabezpečiť prepravu klienta po celú dobu. naše služby poskytujeme na služobných vozidlách .V minulosti mali spoločnosti vlastné vozidlá a referentských vodičov . V dnešnej dobe ich nahrádza naša spoločnosť.
Zaoberáme sa osobnou prepravou . Naši klienti sú rôzne spoločnosti pre ktoré zabezpečujeme prepravu napr. banky, televízie, rádia obchodníci atď. taktiež vozíme pasažierov ktorý potrebujú zabezpečiť individuálnu prepravu . Vodiči jazdia na firemných vozidlách , služby poskytujeme 24 h preto sme zmenová prevádzka 7 dní v týždni.
ID: 2388687  Megjelentetés dátuma: 9.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: firemné vozidlo 500 ,-€ - 1200,-€ vlastné vozidlo 3500,-€