Pracovník skladu a expedície tovaru

Z + M servis a. s.

Miesto práce
Raková
Termín nástupu
01.02.2021
650 EUR/mesiacodmeny podľa obratu a realizovaných odoslaných zásielok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem tovaru, príprava zákaziek podľa dodacích listov, fakturácia tovaru,
fyzická vstupná a výstupná kontrola tovaru,
overovanie správnosti dodaného tovaru s faktúrou,
zodpovednosť za zverený sortiment na sklade
príprava a expedovanie tovaru,
práce v skladovom hospodárstve podľa prebiehajúcich obchodných aktivít a požiadaviek vedenia spoločnosti

stabilná práca v oblasti skladového hospodárstva
práca so zaujímavými produktmi IT
možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania sa
podmienky vhodné pre uchádzačov so zníženou pracovnou schopnosťou

pracovná pozícia je ideálna pre pracovníka so zníženou pracovnou schopnosťou,
nové skladové priestory na Rakovej za oblúkovým mostom,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Z+M servis a.s., pôsobí na trhu od roku 2000 a špecializuje sa na poskytovanie služieb a dodávky produktov v oblasti tlačového prostredia. Počas svojej viac ako dvadsaťročnej pôsobnosti sme sa stali poprednou firmou v obore a to nie len na Slovensku a v Čechách ale aj v Poľsku a Maďarsku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3963875  Megjelentetés dátuma: 8.1.2021  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac