Prevádzkový pracovník wellness

YVEX, s.r.o.

Miesto práce
Gothal, Liptovská Osada
Termín nástupu
ASAP
650 - 750 EUR/mesiacZákladná mzda 550 € + odmeny od 95 € + príplatky za So, Ne, Sv a nadčasy podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého zamestnanca do wellness centra VODNÉHO SVETA, ktorého pracovnou náplňou bude :
- starostlivosť o čistotu priestorov wellness,
-zber a výmena použitého prádla (uteráky, plachty, župany),
-bežné povrchové čistenie (vysávanie, umývanie podlahy, prach a olejové škvrny), príležitostné hĺbkové čistenie podláh, spŕch, sáun, kamenného obkladu, zrkadiel, okien atď.,
-komunikácia s klientmi, riešenie ich požiadaviek, zachovávanie diskrétnosti,
-nahlasovanie technických závad, porady s manažérom wellness,
-s dostatočným časovým predstihom nahlasuje nedostatkový spotrebný materiál,
-zodpovednosť za dodržiavanie prevádzkového poriadku, opatrení a predpisov BOZP a PO,
-spolupráca s recepciou pri rezervácii služieb objednaných návštevníkmi,
-reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti,
- vykonávanie ostatných činností podľa pokynov zamestnávateľa súvisiace s dohodnutou pracovnou činnosťou.

Pracuje sa na krátky/dlhý týždeň, v 12 hodinových pracovných zmenách, bez nočných zmien

- ponúkame dlhodobé zamestnanie na hlavný pracovný pomer v perspektívnej
spoločnosti
- práca v príjemnom, pokojnom horskom prostredí
- dlhodobé zamestnanie počas celého roku, mzdy vždy načas do 11- teho dňa v mesiaci
- využitie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov
- možnosť využiť bezplatné zamestnanecké ubytovanie
- celodenné zamestnanecké stravovanie

Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, pridajte sa k nášmu tímu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Telefonicky budeme kontaktovať a pozývať na osobný pracovný pohovor len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite na e-mail : [email protected]
viac info na 0948 882 824.
Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zmysel pre zodpovednosť, flexibilnosť, príjemné vystupovanie, proklientský prístup k návštevníkom

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3691251  Megjelentetés dátuma: 11.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 750 EUR/mesiacZákladná mzda 550 € + odmeny od 95 € + príplatky za So, Ne, Sv a nadčasy podľa ZP