Čašník, barman

YVEX, s.r.o.

Liptovská Osada 756, 03473 Liptovská Osada, okres Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá a zložitá obsluha
- prípravné práce pred začatím prevádzky
- príprava kávy, nápojov a miešaných nápojov
- servírovanie jedál a nápojov
- komunikácia so zákazníkom
- práca s elektronickou registračnou pokladňou a pokladničným systémom
- zúčtovanie pri stole hosťa
- práce po skončení prevádzky
- mesačné inventúry a inventarizácie
- kontrola zásob na sklade

- ubytovanie pre zamestnancov
- práca v mladom, dynamickom a nefajčiarskom kolektíve
- odmeňovanie zamestnancov

Ak máte záujem o prácu, zašlite životopis s fotografiou a Žiadosť o prijatie do zamestnania na [email protected].
Viac info na 0917 324 051.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo a gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, chuť a ochota vzdelávať sa, pracovitosť, húževnatosť, tímový duch

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2828759  Megjelentetés dátuma: 27.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou