Kuchár, pomocný kuchár

YVEX, s.r.o.

Miesto práce
Liptovská Osada 756, okres Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.
Úzka spolupráca s pracovníkmi v obsluhe.
Dodržiavanie správnych receptúr a technologických postupov.
Objednávanie, preberanie a správne uskladňovanie tovaru, kontrola záruky, hospodárnosť a efektivita pri všetkých krokoch skladovania a manipulovania so zásobami.
Mesačné inventúry tovaru.
Čistenie a upratovacie práce po skončení prevádzky.

- ubytovanie pre zamestnancov
- práca v príjemnom, nefajčiarskom prostredí
- príplatky za sviatky a prácu v noci
- možnosť kariérneho rastu
- vstupné zaškolenie šéfkuchárom
- zamestnanecké benefity

Svoj Životopis s fotografiou, Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite na [email protected], viac info na 0917 324 051.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia, spoločné stravovanie,

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a loajálne vystupovanie
- profesionalia a odbornosť
- ochoda školiť a vzdelávať sa
- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- odolnosť voči stresu
- pracovitosť a húževnatosť

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2466412  Megjelentetés dátuma: 27.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou