Kozmetická poradkyňa/poradce Yves Rocher Bratislava

Yves Rocher Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúca obchodu Yves Rocher v Bratislave, rada privíta do svojho tímu nového kolegu / novú kolegyňu na pozíciu:
Kozmetická poradkyňa/poradca Bratislava AUPARK
Kozmetická poradkyňa/poradca Bratislava VIVO

Ako vyzerá náš deň?
Smena nám začína ľahko pred 9h, kedy skontrolujeme obchod a otvoríme. Všetkých zákazníkov vždy milo pozdravíme a ponúkneme pomoc a radu s výberom výrobkov. Orientujeme sa v marketingových akciách Yves Rocher a vieme pracovať s pokladňou. So všetkým nám kolegyne alebo vedúci dokážu poradiť. Máme 1 alebo 2 pauzy podľa dĺžky smeny. Večer obchod uzavrieme a pripravíme na ďalší deň.

- zamestnania na plný úväzok, kde k základnej mzde je zložka bonusu
- navýšenie mzdy už po pol roku
- starostlivé plánovanie zmien vždy po dohode so všetkými členmi tímu
- aj pre nováčikov zľavy každý mesiac na produkty
- stravné lístky ( jedálna karta)
- firemné oblečenie a príspevok na pracovnú obuv
- poctivé zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v oblasti rastlinnej kozmetiky
- narodeninové voľno

Do odpovede prosím uveďte, ktorú pobočku by ste preferovali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, kozmetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Koho u nás privítame?
Spoľahlivú členku tímu, ktorá má záujem o kozmetiku a dokáže našim zákazníkom poradiť.

Spoločnosť Yves Rocher bola založená v roku 1959 pánom Yves Rocher. Momentálne je prezentovaná v 90 krajinách po celom svete a má 40 mil. zákazníkov.

Všetky produkty Yves Rocher sú založené na rastlinnej báze, sú vyrobené z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva a sú významné pre svoju efektívnosť a dostupnosť.
Z úcty k prírode a ženskej kráse je firma zapojená do dôležitých ekologických aktivít. Nadácia Yves Rocher doteraz zasadila 62 miliónov stromov a má v pláne zasadiť 100 miliónov stromov do konca roku 2020.

Prečo sa pridať k nám?

Yves Rocher je jednotkou medzi kozmetickými značkami vo Francúzku. Je to spoločnosť, ktorá je súčasťou skupiny 8 značiek, je jedinečná v celosvetovom meradle za spôsob, akým podporuje ženskú krásu a úctu k prírode.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3811193  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac