Brigáda do predajne Yves Rocher Bratislava

Yves Rocher Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
YVES ROCHER Slovakia, s.r.o., Obchodná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 eur na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nasej predajne v Bratislave hladame posilu v podobe brigadnikov/brigadniciek. Hlavnou naplnou práce je balenie baličkov, zakladanie vernostných kariet a dokladanie tovaru.

- zázemie prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavá a perspektívna práca v príjemnom prostredí
- nástup ihneď

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite prosím svoj životopis.
Do Vašej žiadosti, prosím, uveďte názov pozície a miesto výkonu práce.
Dovoľujeme si kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, kozmetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predajné a komunikačné schopnosti
- spoľahlivosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť tímovej práce
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Spoločnosť Yves Rocher bola založená v roku 1959 pánom Yves Rocher. Momentálne je prezentovaná v 90 krajinách po celom svete a má 40 mil. zákazníkov.

Všetky produkty Yves Rocher sú založené na rastlinnej báze, sú vyrobené z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva a sú významné pre svoju efektívnosť a dostupnosť.
Z úcty k prírode a ženskej kráse je firma zapojená do dôležitých ekologických aktivít. Nadácia Yves Rocher doteraz zasadila 62 miliónov stromov a má v pláne zasadiť 100 miliónov stromov do konca roku 2020.

Prečo sa pridať k nám?

Yves Rocher je jednotkou medzi kozmetickými značkami vo Francúzku. Je to spoločnosť, ktorá je súčasťou skupiny 8 značiek, je jedinečná v celosvetovom meradle za spôsob, akým podporuje ženskú krásu a úctu k prírode.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3467168  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 eur na hodinu