IT support - part time (práca vhodná aj pre študenta na 20hod./týžd.)

Yves Rocher Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
6 EUR/ hod. btto (podľa skúsenosti kandidáta - mzda predmetom dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého tímu sídliaceho v centre Bratislavy si hľadáme šikovného "ajtíčkara" :), pretože kolegovia na centrále na IT oddelení v Prahe toho majú vyše hlavy. Preferujeme prácu na 4 hodiny denne, prípadne home office a možnosť sa pripojiť na predajne z domu - prípadne vyraziť na predajňu rovno z domu.

Náš "ajtičkár" bude vedieť (resp. naučíme ťa - ak už nejaké základy vieš) nasledovné :

1. WinShop - konzultovať, riešiť problémy užívateľov na Slovensku (prípadne CZ)

2. Komunikácia so servisnými spoločnosťami zaisťujúcimi prevádzku pokladní na Slovensku - hlavne servis fiškálnych pokladní, servisné prehliadky a pod.

3. Zabezpečovať telefonickú podporu predajní - WinShop , zabezpečovať pokladne pre sieť obchodov Yves Rocher

4. Koordinácia na novo otvorených predajniach na Slovensku - byť osobne prítomný pri otvorení nových predajní, resp. pri transferoch.

5. Vytváranie marketingových akcií do pokladní, hlavne pre predajnu OUTLET MORAVIA - prípadná výpomoc pre SK i CZ podľa dohody.

6. Zaisťovanie technickej a funkčnej podpory pre užívateľov v rámci spoločnosti Yves Rocher.

7. Komunikácia a podpora frančízových partnerov v rámci zmluvy na SK/CZ.

8. Zaisťovanie podpory PC a programov na predajniach (SW/HW) pre SK/CZ

9. Riadiť a koordinovať vzťah s užívateľmi na predajniach.

• zázemie prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
• zaujímavá a perspektívna práca v príjemnom prostredí
• férový plat
• zamestnanecké zľavy na kozmetické produkty YR
• plné zaškolenie na centrále v Prahe (podľa dohody)

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite prosím svoj životopis spolu s motivačným listom na naše IT oddelenie na e-mail: [email protected]
Do Vašej žiadosti o zamestnanie, prosím, uveďte názov pozície a miesto výkonu práce.
Dovoľujeme si kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť sady Microsoft Office (vytváranie selekcií, základné vzorce, vedieť odstrániť duplicity a pod.)
- orientácia v IT, HW, pochopenie procesov a ich súvislosti
- znalosť inštalácie a zapojenia HW, pripojenie periférií, sieťové prvky, tlačiarne a pod.
- základné nastavenie pre výmenu routerov (WIFI) na predajniach
- komunikatívnosť, samostatnosť, starostlivosť a ochota pomôcť
- časová flexibilita

Spoločnosť Yves Rocher bola založená v roku 1959 pánom Yves Rocher. Momentálne je prezentovaná v 90 krajinách po celom svete a má 40 mil. zákazníkov.

Všetky produkty Yves Rocher sú založené na rastlinnej báze, sú vyrobené z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva a sú významné pre svoju efektívnosť a dostupnosť.
Z úcty k prírode a ženskej kráse je firma zapojená do dôležitých ekologických aktivít. Nadácia Yves Rocher doteraz zasadila 62 miliónov stromov a má v pláne zasadiť 100 miliónov stromov do konca roku 2020.

Prečo sa pridať k nám?

Yves Rocher je jednotkou medzi kozmetickými značkami vo Francúzku. Je to spoločnosť, ktorá je súčasťou skupiny 8 značiek, je jedinečná v celosvetovom meradle za spôsob, akým podporuje ženskú krásu a úctu k prírode.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3158686  Megjelentetés dátuma: 14.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6 EUR/ hod. btto (podľa skúsenosti kandidáta - mzda predmetom dohody)