Asistentka v administratíve, polovičný úväzok

Yves Rocher Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Gajova 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov
- Evidencia, zakladanie, vyhľadávanie a archivácia dokumentov
- Spravovanie databáz
- Zadávanie objednávok do interného systému
- Vedenie evidencie a prevádzanie inventúr centrálnej pokladne a centrálneho skladu
- Zodpovednosť za agendu darčekových poukážok (vedenie evidencie, distribúcia na predajne, komunikácia s účtovníčkou ohľadne ich vyúčtovania a pod.)
- Spracovanie mesačnej agendy prevádzok spoločnosti v spolupráci s účtovníčkou (darčekové poukážky nákupných centier a pod.)
- Zabezpečovanie servisných opráv, údržby hnuteľného a nehnuteľného majetku a celkové technické zabezpečenie SK predajní a kancelárie (v spolupráci s technickým koordinátorom centrály)
- Vyhľadávanie dodávateľov, vypracovávanie tendrov
- Komunikácia s dodávateľmi a ostatnými inštitúciami
- Obsluha kancelárskych zariadení (kopírky, skeneru a ďalších prístrojov)
- Vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného

- zaujímavá a perspektívna práca na polovičný úväzok
- zázemie prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti so sídlom v centre Bratislavy
- práca v príjemnom prostredí, priateľský kolektív
- nástup ihneď, zaškolenie

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala, môzete nastúpiť IHNEĎ, a zároveň spĺňate uvedené požiadavky, zašlite prosím svoj životopis spolu s motivačným listom Mgr. Zuzane Herůfkovej na e-mail: [email protected]
Do Vašej žiadosti o zamestnanie, prosím, uveďte názov pozície a miesto výkonu práce.
Dovoľujeme si kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- pokročilá znalosť anglického jazyka
- prax na podobnej pracovnej pozícii výhodou
- organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť
- dynamická osobnosť s dobrými komunikačnými schopnosťami

Spoločnosť Yves Rocher bola založená v roku 1959 pánom Yves Rocher. Momentálne je prezentovaná v 90 krajinách po celom svete a má 40 mil. zákazníkov.

Všetky produkty Yves Rocher sú založené na rastlinnej báze, sú vyrobené z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva a sú významné pre svoju efektívnosť a dostupnosť.
Z úcty k prírode a ženskej kráse je firma zapojená do dôležitých ekologických aktivít. Nadácia Yves Rocher doteraz zasadila 62 miliónov stromov a má v pláne zasadiť 100 miliónov stromov do konca roku 2020.

Prečo sa pridať k nám?

Yves Rocher je jednotkou medzi kozmetickými značkami vo Francúzku. Je to spoločnosť, ktorá je súčasťou skupiny 8 značiek, je jedinečná v celosvetovom meradle za spôsob, akým podporuje ženskú krásu a úctu k prírode.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2831639  Megjelentetés dátuma: 29.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou