Vedúca predajne, YVES ROCHER - Bratislava

Yves Rocher Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinácia chodu predajne
• vedenie 3-4 členného tímu
• aktívny predaj produktov zákazníkom, poradenstvo
• objednávky tovaru
• administratíva spojená s chodom predajne
• hmotná zodpovednosť
• školenie, motivácia a podpora personálu

• zázemie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
• zaujímavá a perspektívna práca v príjemnom prostredí
• dobré platové ohodnotenie, odmeny
• nástup ihneď, zaškolenie

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite prosím svoj životopis spolu s motivačným listom Denise Bastlové na e-mail: [email protected]
Do Vašej žiadosti o zamestnanie, prosím, uveďte názov pozície a miesto výkonu práce.
Dovoľujeme si kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

• predajné, komunikačné a vodcovské schopnosti
• predošlá prax s vedením pracovného kolektívu min. 2 roky podmienkou
• spoľahlivosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť tímovej práce
• orientácia na cieľ, na výsledky
• výrazná orientácia na zákazníka a jeho potreby
• príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• práca s PC
• schopnosť komunikácie v AJ, prípadne v inom cudzom jazyku výhodou

Spoločnosť Yves Rocher bola založená v roku 1959 pánom Yves Rocher. Momentálne je prezentovaná v 90 krajinách po celom svete a má 40 mil. zákazníkov.

Všetky produkty Yves Rocher sú založené na rastlinnej báze, sú vyrobené z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva a sú významné pre svoju efektívnosť a dostupnosť.
Z úcty k prírode a ženskej kráse je firma zapojená do dôležitých ekologických aktivít. Nadácia Yves Rocher doteraz zasadila 62 miliónov stromov a má v pláne zasadiť 100 miliónov stromov do konca roku 2020.

Prečo sa pridať k nám?

Yves Rocher je jednotkou medzi kozmetickými značkami vo Francúzku. Je to spoločnosť, ktorá je súčasťou skupiny 8 značiek, je jedinečná v celosvetovom meradle za spôsob, akým podporuje ženskú krásu a úctu k prírode.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2007863  Megjelentetés dátuma: 26.1.2017