Špecialista v sklade (Teplička nad Váhom)

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650€ - 850€ - podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola stavu zásob v sklade a na linke, porovnávanie stavu zásob s inventúrnymi údajmi, riešenie inventúrnych rozdielov
- porovnávanie stavu zásob s výrobným plánom zákazníka
- riešenie prípadného nedostatočného stavu zásob tak, aby sa zamedzilo zastaveniu výrobnej linky
- asistencia vodičom a pracovníkom pri vykladaní hotových výrobkov z vozidla a nakladaní prázdnych bedničiek do vozidla
- komunikácia s dodávateľským expedičným skladom
- komunikácia s predstaviteľmi zákazníka

Informácie o výberovom konaní

trojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
-zodpovednosť
-užívateľ PC - základné znalosti

YURA Corporation Slovakia, s.r.o. je jedným z hlavných dodávateľov káblových zväzkov a komponentov pre automobilový priemysel.
V našich výrobných závodoch v Lednických Rovniach (5km od Púchova) a Rimavskej Sobote zamestnávame cca 2 000 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3239148  Megjelentetés dátuma: 8.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650€ - 850€ - podľa skúseností kandidáta