Kontrola kvality

YSSEL CONTRACTING, s.r.o.

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie sprievodnej dokumentácie kvality a manažmentu ku projektom. Kontrola kvality vstupných materiálov a výstupných výrobkov. Kontrola výrobných procesov.

Výroba je zameraná na výrobu betonových prefabrikátov. Práca je rôznorodá, nakoľko ide o realizáciu rôznych projektov. Ide o výrobu špeciálnych panelov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Precíznosť až perfekcionizmus sú nevyhnutné.

Spoločnosť sa zaoberá spracovaním betonárskej ocele (ohýbanie, rezanie a zváranie), výrobou kari sieti ako aj kompletnou výrobou a dodávkou železobetónových prefabrikátov. Ide o špeciálne a malosériové panely, včítane montáže na stavbe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3376517  Megjelentetés dátuma: 6.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 eur