Vodič skupiny C,E

Yotta Trade, a.s.

Miesto práce
Pivovar Kaltenecker, Zakarpatská, Rožňava
Termín nástupu
01.07.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozvoz tovaru v rámci celého Slovenska
pomocné práce pri manipulácii s tovarom a pomocné práce v pivovare
zodpovednosť za plnenie kľúčových ukazovateľov výkonnosti (dodržanie doby dodávok)
zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel týkajúcich sa BOZP, používania ochranných poracovných prostriedkov
zodpovednosť za zverený tovar

práca v stabilnej spoločnsti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci, ochota pracovať v tíme, ochota pracovať fyzicky, zdravotný potravinársky preukaz, profesionálna karta vodiča, tachografová karta, osvedčenie o odborenej spôsobilosti práce s potravinami, preukaz na vysokozdvižný vozík je výhodou

Dynamická, úspešná obchodná spoločnosť zameraná na výrobu a predaj remeselného piva.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3693523  Megjelentetés dátuma: 13.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 EUR/mesiac700