Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Technický konzultant PSV

YIT Slovakia a.s.

Miesto práce
Reding Tower 2, Račianska 153, Rača
dohodou, pracovná zmluva bude uzavretá na dobu určitú 1 rok, následne po vzájomnej spokojnosti môže byť predĺžená na ďalšie obdobie
1 800 EUR/mesiacĎalšími zložkami odmeňovania sú ročné odmeny a benefity. Finálna ponuka nie je viazaná na uvedenú mzdu, závisí od skúseností a rokov praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo YIT spolupracujeme efektívne a zmysluplne. U nás budete mať slobodu a možnosť naplno sa realizovať. V práci sa riadime princípmi zodpovednosti a udržateľnosti.

Momentálne hľadáme nového kolegu do tímu prípravy projektov, ktorého náplňou bude:
-Spolupracovať pri tvorbe jednotlivých stupňoch projektovej dokumentácie k vlastným projektom vo fáze ich prípravy a v súlade so štandardom zadefinovaným pre projekty YIT Slovakia a.s.
- Špecializovať sa na oblasť PSV (Vnútorné obklady a dlažby, podhľady, omietky, stierky a maľby, potery, anhydridy, zdvojené podlahy, presklené priečky, vnútorné dvere, bezpečnostné dvere, požiarne dvere, brány a rolety, vonkajšie spevnené plochy a sadové úpravy)
-Odporúčať overené/inovatívne technické riešenia, overovať ich implementáciu
-Zabezpečovať podporu a rozvoj firemného know-how a riešení reflektujúcich súčasné trendy v stavebníctve so zameraním na PSV
-Spolupracovať s projektantami, projektovými manažérmi, výrobnými manažérmi, dizajn manažérmi a ostatnými útvarmi pri tvorbe projektovej dokumentácie vo všetkých fázach jej vývoja
-Zúčastňovať sa na riešeniach technických problémov v oblasti PSV s ohľadom na požiadavky YIT

Chceme, aby zamestnanci každý deň chodili radi do práce a spokojní sa vracali domov.
POHODA V PRÁCI:
Čerstvé ovocie, výborná káva
Stravná karta
Knižnica YIT
Masáže
YIT EDU - odborné vzdelávanie a konferencie, inšpiratívne workshopy, interní lektori
Príspevok na jazykové vzdelávanie
Firemné eventy a teambuildingy
Možnosť kariérneho rozvoja a internej rotácie
Odmena za odporučenie známeho

POHODA DOMA:
Flexibilný pracovný čas, home office
Sick days
Multisport karta
Doplnkové dôchodkové sporenie
Kompenzácia príjmu počas dlhodobej PN
Darčeková karta k narodeninám
Príspevok pri pracovných a životných jubileách
Rodinné dni voľna

Sme otvorení v našom rozhodovaní sa o najvhodnejšom kandidátovi. Informujeme Vás priebežne o vývoji výberového procesu. Váš životopis posúdime do 10 pracovných dní. Najvhodnejších kandidátov, ktorí majú požadované skúsenosti a zručnosti, pozveme na pohovor. Chceme vytvoriť atmosféru, kde sa budete cítiť príjemne a kde môžete ukázať to najlepšie z Vás. Okrem Vašich zručností a potenciálu je pre nás dôležité aby ste zapadli do tímu a mali blízko k našim hodnotám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CENKROS - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- predchádzajúca skúsenosť s prípravou a technickým pripomienkovaním projektovej dokumentácie v oblasti PSV prác a konštrukcií k tomu prislúchajúcich
- prehľad na trhu v oblasti materiálov, technických riešení a dodávateľov
- analytické schopnosti,
- schopnosť vplývať a vyjednávať
- znalosť stavebného zákona, STN

Vo YIT budujeme lepšie prostredie pre život. V spolupráci s našimi zamestnancami, partnermi a mestom budujeme domovy, kde sa plnia sny a kancelárie, v ktorých sa ľudia cítia ako doma. Staviame udržateľné mestské štvrte s ohľadom na meniace sa klimatické podmienky a životné prostredie. V práci sa riadime hodnotami: rešpekt, spolupráca, kreativita a nadšenie. Máme voči sebe vzájomnú dôveru, a preto sa môžeme spoľahnúť jeden na druhého. Vďaka inšpiratívnemu prostrediu a kolegom robíme prácu, ktorá dáva zmysel a nebojíme sa zdolávať aj tie najväčšie výzvy. Naše jedinečné projekty nám dávajú priestor pracovať na sebe a zdokonaľovať sa. Viac ako sto rokov sme významný európsky hráč s fínskymi koreňmi a veľkým srdcom. Od roku 2010 prinášame aj na Slovensko kvalitný štandard bývania, kde sme vytvorili domov pre viac ako 2500 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3912383  Megjelentetés dátuma: 22.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac