Barman, čašník - Americký steakhouse MONTANA + BAR

YASMIN RESTAURANT s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600,- EUR brutto + príplatky + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prvý Americký steakhouse v Košiciach hľadá členov tímu na pracovnú pozíciu čašník/barman. Hľadáme ľudí, ktorí majú chuť pracovať, učiť sa nové veci a práca v gastronómii ich naplňa. U nás máte príležitosť stať sa súčasťou výnimočného príbehu zrodenia jedinečného projektu podľa konceptu George Prime Steak TM.
V tejto funkcii máte za úlohu uvítanie, usádzanie hostí ako aj starostlivosť o hostí. Prezentácia, znalosť jedálneho lístka, vinného a nápojového lístka, preberanie objednávok, účtovanie, práca s pokladňou.
Hľadáme uchádzača so starostlivým a zdvorilým vystupovaním a s najlepším zaobchádzaním. Absolútnym predpokladom je vysoká miera flexibility a pracovnej zaťaženosti. K Vašim prednostiam sa rátajú kolegialita, tímový duch a čestnosť ako aj permanentné úsilie o kvalitu a ďalšie vzdelanie.
Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
- zodpovednosť za presné zaznamenávanie objednávok a presné účtovanie
- zodpovednosť za dodržanie štandardov a hygieny
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku stredísk
- zodpovednosť za spokojnosť so službou zo strany hostí
- zúčastňovanie sa na meetingoch a školeniach personálu.

- odborný rast, vzdelávanie,
- motivačné finančné ohodnotenie
- jedinečná pracovná atmosféra v novootvorenej prevádzke luxusného ****hotela
- kariérny rast
- bezplatné parkovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Očakáva sa od Vás príjemné a profesionálne vystupovanie, kolegialita, svedomitosť, zodpovednosť a samostatnosť.

Spoločnosť YASMIN RESTAURANT s. r. o. prevádzkuje prvý Americký steakhouse v Košiciach, ktorý sa nachádza v ****hoteli Yasmin. Montana je moderný steakhouse v americkom štýle, servírujúci najlepšie hovädzie mäso z plemena Black Angus. Mäso zrejúce najmenej 30 dní zaručuje, že naše Angus steaky budú zakaždým delikátne, jemné a neodolateľne šťavnaté.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2588155  Megjelentetés dátuma: 4.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600,- EUR brutto + príplatky + odmeny