Kuchár

YASMIN RESTAURANT s.r.o.

Miesto práce
Tyršovo nábrežie 1, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava teplej, studenej kuchyne, bufetov a pod.

Možnosť kariérneho rastu v rozvíjajúcej sa spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronomické

Počet rokov praxe

1

mladý, kreatívny, flexibilný s praxou, v zahraničí - vítaná
Informovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá.

Spoločnosť YASMIN RESTAURANT s. r. o. prevádzkuje prvý Americký steakhouse v Košiciach, ktorý sa nachádza v ****hoteli Yasmin. Montana je moderný steakhouse v americkom štýle, servírujúci najlepšie hovädzie mäso z plemena Black Angus. Mäso zrejúce najmenej 30 dní zaručuje, že naše Angus steaky budú zakaždým delikátne, jemné a neodolateľne šťavnaté.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2279174  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou