Asistent/ky predaja v OC Optima v predajni Yakuza

Yakuza Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Moldavská cesta 32, 040 11 Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac+ % z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je najmä aktívny predaj a starostlivosť o zákazníkov. Venovať sa budete aj vystavovaniu a prezentovaniu tovaru ale aj dodržiavaniu poriadku na prevádzke.
Ak máte s podobnými úlohami skúsenosti, budeme radi, ak ich a vaše nápady prinesiete aj k nám. Pokiaľ ste naopak nováčik, všetko potrebné vás naučíme.

hodinová mzda 4,20€ netto, zľavy na nákup značkového tovaru, % z obratu, platené sviatky a dovolenka, stravné lístky

Vaše životopisy posielajte prosím s uvedením na ktorú prevádzku či máte záujem o TPP, alebo prácu na dohodu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníka, vášeň pre našu módu.
Ochota učiť sa novým veciam, pracovitosť a spoľahlivosť.
Dobré komunikačné schopnosti.
Prax v obchode výhodou.
Časová flexibilita ( práca aj počas víkendov).

Yakuza, Sieť predajní so streetwear oblečením.
ID: 3913315  Megjelentetés dátuma: 3.12.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac