Supervízor na montážne práce

Xylo Machinery SK s.r.o.

Miesto práce
Bardejovská 24, Ľubotice-Šarišské Lúky
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie projektu a vedenie montážnej skupiny zamestnancov
- montáž a inštalácia strojárenských zariadení pre drevospracujúci priemysel u konečného užívateľa a uvedenie do prevádzky
- kontrola vykonávaných prác v súlade s technologickou dokumentáciou
- práca na projektoch a aktívna účasť na technických jednaniach
- vyhotovovanie plánov, projektov, návrhov a technických riešení
- evidencia a spracovanie dochádzky
- organizácia stavby
- intenzívna komunikácia a koordinácia s dodávateľmi
- práca si vyžaduje cestovanie v rámci Európskej únie

- dochádzkový bonus
- mesačné prémie
- príspevok na stravovanie nad rámec ZP
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
- príspevok pri pracovnom jubileu
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- kariérny rast a príležitosť na osobný rozvoj
- možnosť rozšírenia kvalifikácie prostredníctvom školení na náklady
spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie – strojársky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax na danej pozícii podmienkou
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť nemeckého jazyka výhodou
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti
- zodpovednosť a komunikatívnosť
- analytické a technické myslenie a zmysel pre detaily
- schopnosť pracovať pri zvýšenej záťaži, schopnosť rozhodovať
- samostatnosť a spoľahlivosť pri práci, logické myslenie
- schopnosť pracovať v tíme
- ochota vycestovať do zahraničia

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výrobou a montážou automatizovaných liniek, dopravníkových a manipulačných systémov na kľúč pre drevospracujúci priemysel. Našim zákazníkom dodávame kompletné technologické linky podľa ich želania od inžinieringu cez výrobu a montáž až po oživenie u zákazníka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3981682  Megjelentetés dátuma: 7.9.2023  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac