Odborný predajca - bytových doplnkov

XXXLutz

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacPri odpracovaní štandardného mesiaca priemerná mzda dosiahne 1100 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre obchodné domy XXXLutz hľadáme nových tímových hráčov do našich oddelení doplnkov.

Čo od teba očakávame?

• tvojou prioritou je nadšený zákazník
• úsmevom spríjemníš deň sebe aj svojmu okoliu
• máš zmysel pre poriadok a vytvorenie útulného domova
• s radosťou a aktívne poradíš trendové nápady a tipy svojim zákazníkom
• si zodpovedný a samostatný
• vytvorenie kúpnych zmlúv a ich spracovanie

... u nás kreativite medze nekladieme - tvoj názor je dôležitý!

Čo ti ponúkame?

• zabezpečíme pre teba atraktívne produktové školenia
• príjemné pracovné prostredie a férové jednanie s fókusom na spokojnosť zamestnancov
• kariérny rast v expandujúcej medzinárodnej spoločnosti
• atraktívne platové a provízne ohodnotenie s možnosťou nadpriemerného zárobku
• v našej XXXL reštaurácii možnosť stravovania s 20% zľavou aj pre troch tvojich členov rodiny
• garantovaná provízia počas zaškoľovanej fázy
• zamestnanecké zľavy na tovar
• príspevky pri jubileách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako zistíš, že si pre nás ten pravý?

• Si priebojný/á a nebojíš sa ukázať čo vieš
• Si osobnosť s orientáciou na zákazníka
• Máš cit pre design a si flexibilný/á
• Time managment ti je vlastný

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 4132336  Megjelentetés dátuma: 12.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac