Skladník – eShop expedícia, Bratislava

XXXLutz

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s prácou v sklade a v logistike? Si fyzický zdatný, šikový, precízny a nechýba ti zodpovedný prístup?
Ak si na všetky otázky odpovedal ÁNO, tak ťa radi privítame na výberovom konaní v našej spoločnosti.
Práca je na pravidelnom pracovisku: Galvaniho Bratislava / Ivanka pri Dunaji externy sklad
Tvojou hlavnou úlohou bude:
  • Príjem, naskladnenie, výdaj tovaru
  • Zdvíhanie a manipulácia s ťažkými bremenami/tovarom
  • Balenie tovaru a jeho príprava pre expedíciu
  • Zodpovednosť za zabalenie vyskladňovaného tovaru

Čo ti za to ponúkneme?
  • Istotu slušnej práce a k nej patriacu slušnú mzdu
  • Stabilnú prácu vo firme, ktorá je súčasťou medzinárodného koncernu
  • Práca v príjemnom, dynamickom kolektíve - medzi kolegami panuje fajn atmosféra, žiadna rivalita
  • V našej XXXLreštaurácii možnosť stravovania s 20% zľavou aj pre troch tvojich členov rodiny
  • Zamestnanecká zľava na tovar
  • Príspevky pri jubileách
  • Pohodlné pracovné oblečenie, ktoré pre výkon tvojej práce potrebuješ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Ako zistíš, že si pre nás ten pravý?
  • Hľadáme šikovných skladníkov s kondičkou, ktorí sa hravo zorientujú v našich
skladových priestoroch
  • Vo svojich úlohách budeš úspešný, ak sa tvoje druhé ja volá zodpovednosť a tvojou
superschopnosťou je zorganizovanosť
  • Pokiaľ dokážeš vytvoriť a udržať perfektný poriadok v sklade a si ambasádorom bezpečnosti práce, tak je pre teba táto pozícia ako stvorená
  • Baví ťa komunikovať s ľuďmi, načúvať ich prianiam a potrebám a robiť maximum pre ich realizáciu
  • Obsluha VZV vyhodou

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

ID: 4070363  Megjelentetés dátuma: 19.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac