Predajca – dizajnér kuchynského štúdia

XXXLutz

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš obchodný dom v Poprade obsadzujeme pracovnú pozíciu :
* odborný predajca- dizajnér kuchynských zostáv

Tvoja náplň práce:
• Odborné poradenstvo zákazníkovi pri výbere značkovej kuchyne
• Navrhovanie a plánovanie kuchýň v 3D grafickom programe .
• Spracovanie plánov vrátane vstavaných spotrebičov napr. Bosch,
Electrolux.
• Práca s dodávateľským katalógom, výpočet ceny plánovanej kuchyne.
• Komunikácia s dodávateľmi, kontrola objednávky a riešenie reklamácií.
• Požadujeme časovú flexibilitu, nerovnomerne rozvrhnutú pracovnú dobu

Ponúkame:
* Zázemie úspešnej stabilnej zahraničnej spoločnosti
* zaujímavú prácu v príjemnom priateľskom prostredí
* zaškolenie a zapracovanie
* možnosť profesijného rastu

Informácie o výberovom konaní

VITAJ VO SVETE XXXLUTZ KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÍ
Túžiš po zmene a chceš sa realizovať? My ťa v tom podporíme!
• PRE NOVÉ ŠTÚDIA XXXLUTZ po celej SR
hľadáme práve TEBA!
• Využi možnosti zaškolenia v KUCHYNSKEJ
AKADÉMIÍ
• Teraz je ta správna príležitosť! Urobíme z teba
odborníka.
• Nie je rozhodujúce , z akého prichádzaš odboru,
ak k nám nastupuješ nabitý skúsenosťami
alebo na začiatku svojej profesijnej kariéry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• Máš pozitívny prístup k zákazníkom a príjemné
vystupovanie.
• Práca s PC je tvoja vášeň, si hravý a kreatívny.
• Si silná osobnosť s orientáciou na zákazníka.
• Vyznačuješ sa technickým myslením.
• Si samostatný/á a vieš si určiť priority a
zorganizovať si svoju prácu .
• Rád/a a dobre komunikuješ, vieš upútať
pozornosť.
• Prax v plánovaní kuchýň výhodou
Cudzí jazyk výhodou.

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 4036555  Megjelentetés dátuma: 21.2.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac