Tesár/stolár/montér (m/ž/r): Zožeň si najlepšie zamestnanie v montáži kuchýň v Nemecku!

XXXLutz

Miesto práce
Nemecko
1 500 - 2 000 EUR/mesiacMôžete sa tešiť na mesačný príjem € 1500 - € 2000 po zdanení, vždy podľa toho, aké pracovné skúsenosti prinášate.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová vstavaná kuchyňa? Úplne jednoduché. Naši zákazníci si zostavia svoju kuchyňu snov priamo na mieste v jednej z našich 45 pobočiek. Čo nie je vždy úplne jednoduché: štruktúra a montáž kuchyne. A presne tu vstupujete do hry Vy. Lebo Vy a Váš tím budete montovať s remeselnou šikovnosťou a know-how objednaný tovar priamo v byte zákazníka, aby z neho vznikla naozaj kuchyňa snov. A môžete byť hrdí na svoju prácu.

• Zmeníte domov našich zákazníkov! Lebo budete dodávať a montovať spolu so svojím partnerom (ste zohratý dvojzáprah pre montáž) vysoko kvalitný nábytok a kuchyne od renomovaných výrobcov – a postaráte sa o mnoho pocitov radosti.

• Každý deň nový, pekný projekt! Začína to ihneď po preprave tovaru: Prispôsobíte a namontujte nábytok, pripojíte prístroje a odovzdáte hotovú kuchyňu spokojným zákazníkom – u nás neprinášajú len denne sa meniace projekty množstvo zmien, ale tiež Váš rozmanitý pracovný deň.

Etablovať sa!

Budeme Vás podporovať počas skúšobnej doby 6 mesiacov tak, že Vám uhradíme ubytovanie. Potom Vám pomôžeme nájsť si trvalé bydlisko.

SME TU PRE VÁS!

Potrebné úradné úkony v novej vlasti nie sú práve jednoduché, je jasné, že Vás pri nich podporíme. Presne tak ako pri jazykových kurzoch.

Bezpečné!

K tomu sociálne poistenie, ktoré je porovnateľné s európskym štandardom.

Získajte viac informácií a uchádzajte s o zamestnanie na: https://monter.kariera.xxxlutz.sk/

Informácie o výberovom konaní

Ďalšie informácie, pracoviská a uchádzanie sa o prácu na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• Máte správne predpoklady: tesár, stolár alebo rezbár s profesnou praxou alebo remeselne zručný začiatočník – u firmy XXXLutz ste úplne správne!

• Okrem toho Vás zmeníme: V našej školiacej akadémii XXXL Vás pripravíme na prácu u zákazníka. V našom odvetví je to jedinečné. Naučíte sa tu pri tréningu prispôsobenému vašim schopnostiam krok za krokom všetko o technicky perfektnej montáži kuchýň a nábytku – od zákazníka na hmoždinky až po povrchovú úpravu.

• Nadšenie Vám nechýba! S týmto know-how vydáte zo seba ako angažovaný a vyťažený tímový hráč s vysokými nárokmi na kvalitu to najlepšie – a budete spokojní so svojou prácou vtedy, keď budú spokojní tiež naši zákazníci.

Podnikateľská skupina XXXLutz prevádzkuje viac než 260 predajní nábytku v jedenástich európskych krajinách a zamestnáva viac než 22.200 pracovníkov a pracovníčok. V Nemecku prispieva viac než 11.000 zamestnancov k úspechu skupiny, ktorá tu prevádzkuje 46 predajní nábytku XXXLutz a 39 samoobslužných obchodov s nábytkom Mömax-Trend. S ročným obratom 4,4 miliardy Euro je skupina XXXLutz jeden z najväčších obchodníkov s nábytkom na svete. V spoločnom GIGA nákupnom zväze je okrem toho pripojených viac než 1,6 miliardy Euro obratu firmy POCO (8.000 zamestnancov). Skupina XXXLutz v Nemecku má svoje sídlo v meste Würzburg.
ID: 3823728  Megjelentetés dátuma: 2.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacMôžete sa tešiť na mesačný príjem € 1500 - € 2000 po zdanení, vždy podľa toho, aké pracovné skúsenosti prinášate.