Dekoratér /ka

XXXLutz

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
817 EUR/mesiac630,- €ZM+150,- € osobné ohodnotenie+37,- € obratová prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre obchodný dom v Bratislave obsadzujeme pozíciu:
* dekoratér - aranžér

Vaše úlohy:
* prezentácia, dekorácia a aranžovanie vystaveného tovaru
* úprava výstavných kóji, maliarske, natieračské a tapetovacie práce
* tlač plagátov a cenových komunikácií
* súčinnosť pri príprave predajných marketingových akcií v OD
* služobné cesty v rámci SR-ochota cestovať
* ostatné príkazy nadriadeného súvisiace s vykonávanou pozíciou

Vyžadujeme:
* vzdelanie v odbore aranžér - výhodou
* aranžérska prax vítaná
* dobrý vkus a kreativita
* ovládanie práce s PC
* nástup dohodou

Ponúkame:
* zázemie úspešnej stabilnej zahraničnej spoločnosti
* zaujímavú prácu v príjemnom priateľskom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 1243337  Megjelentetés dátuma: 13.1.2021  Alapbér (bruttó): 817 EUR/mesiac