Záhradník / pomocný pracovník

Xray, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
900 -1100 Euro, v závislosti od skúseností kandidáta. Finančný rast v závislosti od odbornosti, prístupu k práci a výsledkov práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Úprava a údržba zelene
-Úprava okolia
-Letná aj zimná údržba komunikácií
-Kosenie trávnikov
-Strihanie kríkov a stromov
-Postrekovanie
-Drobné udržiavacie práce
-Sadenie a presádzanie a pod.

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Hľadáme zodpovedného, skúseného človek, s pozitívnym prístupom k práci.

Spoločnosť XRAY, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1989. Zaoberá sa vývojom, výrobou a predajom profesionálnych závodných diaľkovo ovládaných automodelov.

Vo svojom odbore je spoločnosť XRAY s.r.o. svetovou špičkou. Je zároveň jedinou spoločnosťou na trhu závodných automodelov, ktorá svoje výrobky vyvíja a a vyrába na vlastných technológiách, mimo Číny a Taiwanu, takže takmer 100% výrobkov ma slovenský pôvod. Jej produkty sú distribuované do viac ako 30 krajín sveta.
Závodné modely značky XRAY sú jedny z najúspešnejších, o čom svedčí množstvo ocenení v rôznych závodných kategóriach. Medzi tie najcennejšie patrí titul Majstra sveta, 6x titul Majstra Európy, 40x titul Majstra USA a 5x titul Majstra Ázie a viac ako 500 národných titulov po celom svete. O najvyššej kvalite výrobkov značky XRAY svedčí aj 24 ocenení „Automodel roka“ prezentovaných v amerických, nemeckých, anglických a iných celosvetových médiach. Majiteľ firmy a hlavný dizajnér získal v roku 2010 titul „Slovenský podnikateľ roka v oblasti inovácií“.

Spoločnosť XRAY s.r.o. sa v roku 2006 presťahovala do nových vývojovo-výrobných priestorov, ktorých súčasťou sú 4 závodné dráhy pre testovanie a vývoj nových automodelov. V súčasnosti má spoločnosť približne 100 zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3192837  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 -1100 Euro, v závislosti od skúseností kandidáta. Finančný rast v závislosti od odbornosti, prístupu k práci a výsledkov práce.