.NET Developer

Cooperative Software (Xolution group)

Miesto práce
Tomášikova 37, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 EUR Brutto, podľa predošlých skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného programátora do skvelého tímu schopného učiť sa nové technológie. Pôjde o participáciu na zaujímavých projektoch pre anglického zakazníka, pre ktorého programujeme aplikácie v oblasti energetiky. Sme učiaca sa firma, IT je pre nás vášňou a svojich ľudí profesne rozvíjame. Našim developerom umožňujeme pracovať aj na výskumných úlohách.

Je potrebné sa orientovať v C# a poznať princípy OOP. Podmienkou sú predošlé skúsenosti s vývojom webových aplikácií na technológii ASP.MVC a tiež dobré analytické myslenie. Výhodou sú skúsenosti s tvorbou SPA aplikacií.

Pracuje sa v scrume, očakáva sa orientácia v agilných metodikách a tiež dobrá angličtina. Komunikujeme na dennej báze s kolegami z Anglicka.

Zaujímavé technológie
Perfektný kolektív skvelých ľudí
Odborné školenia, certifikácie a možnosti profesného rozvoja
Kurzy anglického jazyka
Možnosť pracovať priamo u anglického zákazníka (zahraničné stáže)
Možnosti Home office/flexibilná pracovná doba
Teambuildingy
Dodatočné dni voľna
Športové aktivity na pracovisku a mimo pracoviska
Rotačný systém - možnosť vystriedať si rôzne pracovné zaradenia

Prosím pozdieľajte s nami vaše CV. Ozveme sa Vám v najkratšom možnom čase!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Základy
SQL - Základy
UML - Unified Modeling Language - Základy
JavaScript - Základy
.NET - Pokročilý
ASP.NET - Základy
XML - Základy

Ochota učiť a rozvíjať sa
Analytické myslenie
Orientácia v agilných metodikách
Schopnosť riešiť veci proaktívne
Schopnosť aktívne konverzovať v AJ
Tímovosť a priateľskosť

V oblasti IT služieb podnikáme už viac ako 25 rokov. Špecializujeme sa prevažne na britský trh, kde našim klientom dodávame custom SW riešenia podľa najnovších trendov, ktoré podporujú ich biznis a prinášajú im významnú konkurenčnú výhodu na trhu. Vieme, že každý projekt je jedinečný, a preto ho maximálne prispôsobujeme ich potrebám. Zakladáme si na kvalite, spoľahlivosti a dlhodobej spolupráci s našimi klientmi a partnermi, a stále sa snažíme hľadať nové cesty a inovatívne riešenia.
ID: 3594987  Megjelentetés dátuma: 6.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1400 EUR Brutto, podľa predošlých skúseností