Obchodní zástupce pro gastronomickou firmu

XO foods s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁŠ TÝM OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ NABÍZÍ HOTELŮM A RESTAURACÍM TY NEJLEPŠÍ GASTRONOMICKÉ SUROVINY Z CELÉHO SVĚTA.

V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME NA SLOVENSKÝ TRH DALŠÍHO KOLEGU SE ZKUŠENOSTMI S PRODEJEM, IDEÁLNĚ V NAŠEM OBORU.

Náplň práce:

• Identifikace potenciálních klientů a navázání kontaktu s nimi
• Vybudování nového portfolia klientů
• Prodej našich produktů stávajícím a novým zákazníkům, budování dobrých vzájemných vztahů
• Podpora zákazníků, řešení problémů
• Vybudování a udržování zákaznické databáze
• Reportování regionálnímu sales manažerovi

Požadujeme:

• Silné prodejní a prezentační dovednosti
• Zkušenost s prodejem
• Prokázanou schopnost uskutečnit a dokončit prodejní transakci
• Sebe-motivaci a nezávislost
• Schopnost vyjednávat
• Energickou osobnost
• Znalost HORECA trhu

Nabízíme:

• Zázemí mladé, dynamické a stabilní firmy
• Prodejní bonusy bez omezení
• Firemní benefity
• Plat 950 - 1150 € hrubého + další bonusy dle prodeje

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2789310  Megjelentetés dátuma: 1.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.