Administrátor skladového SW

XML Team, s. r. o

Miesto práce
Staničné námestie 11, Košice, Košický kraj
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť CLAUDE s.r.o. sídliacu v Košiciach hľadáme zodpovedného administrátora skladového SW.

Náplň práce
1. Nastavenie reportov sledovania KPI ukazovateľov v spolupráci s dodávateľom skladového a pokladničného SW
2. Spracovanie finančných reportov pre EKO a vedenie spoločnosti
3. Úzka spolupráca s dodávateľom SW pri implementácii nového skladového a pokladničného SW (10 prevádzok + 5 centrála)
4. Implementácia nových funkcionalít do jestvujúceho zákazníckeho vernostného programu
5. Inventúry – plánovanie, spracovanie a vyhodnotenie v spolupráci s vedúcimi jednotlivých prevádzok
6. Riešenie vzniknutých problémov v oblasti SW a HW
7. Správa HW (15 PC centrála a 10 prevádzky)
8. Nastavenie bezpečnostných opatrení pre ochranu údajov v internej sieti
9. Správa centrálneho interného serveru
10. Spracovanie a aktualizácia jestvujúcich smerníc a manuálov pre používanie SW a HW
11. Zaškoľovanie zamestnancov do používania skladového a pokladničného SW
12. Komunikácia s obchodným odd. ohľadne cenníkov, príjmu tovaru a správnych odpisov tovaru zo skladového hosp. v SW

školenia
teambuldingy
mladý kolektív

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia Microsoft SQL Server - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť
cieľavedomosť
dobré komunikačné zručnosti
tímovosť

maloobchod - poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
ID: 3359057  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou