Front office manažér/ka

Xmarton

Miesto práce
Kopčianska 94b, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiackvartálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú, samostatnú, usmievavú a kreatívnu osôbku so zmyslom pre systém a poriadok na pozíciu "Frontoffice manažér/ka" do nášho školiaceho a montážneho strediska Xmarton v Bratislave.

Náplň práce:
- starostlivosť o bezproblémový chod recepcie
- prijímanie áut na montáž a ich následné odovzdanie zákazníkom
- vystavovanie faktúr klientom
- príprava ponúk pre poistenie PZP a KASKO
- reporting
- iné "ad hoc" úlohy podľa aktuálnej potreby..:o)

Vodičský preukaz skupiny B je podmienkou, aspoň základná znalosť nemčiny alebo angličtiny výhodou.
Na oplátku ponúkame firemný notebook, mobil, auto,... a samozrejme fixný príjem.. :o) Naša firma Ti ponúka nie len možnosť nabrať mnoho pracovných skúseností, ale aj osobnostný rozvoj v skvelom kolektíve.

firemné auto, notebook a mobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

kreativita, samostatnosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť, orientácia na výsledok a chuť neustále sa zdokonaľovať

Xmarton je česko-slovenská technologická spoločnosť, ktorá vyvinula unikátny systém na bezpečné a jednoduché zdieľanie DIGITÁLNYCH kľúčov od vozidla prostredníctvom mobilnej aplikácie.
Poskytujeme služby moderného GPS monitoringu ako nástroja pre automatizovanú a bezpapierovú správu vozových parkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3944568  Megjelentetés dátuma: 29.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac