Fakturantka + back office - vhodnejšie pre ženy

XL s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 56/C, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Evidovanie a vystavovanie faktúr a objednávok v ekonomickom systéme POHODA
- Komunikácia a kooperácia s účtovným a personálnym oddelením - Hanzo
- Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi ohľadom úprav / opráv faktúr
- Vedenie cashflow
- Backoffice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Dôraz na detaily - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie, flexibilnosť, dôslednosť na pracovné úlohy, spoľahlivosť, dochvíľnosť, tímový hráč

Vznik agentúry XL sa datuje od roku 2001. Agentúra nadviazala na dlhoročné skúsenosti svojho zakladateľa s organizovaním rôznych športovo-spoločenských akcií, eventov a koncertov na najvyššej úrovni.
Za roky svojej existencie má na svojom konte zabezpečenie stoviek podujatí najrôznejšieho charakteru, od menších akcií lokálneho charakteru až po medzinárodné projekty, či VIP eventy.

Ťažiskovou oblasťou, v ktorej má agentúra bohaté skúsenosti, je organizovanie a produkčné zabezpečenie veľkých koncertov buď domácich, ale najmä zahraničných umelcov. Od svojho vzniku XL úspešne zorganizovala množstvo koncertov interpretov takých zvučných mien ako je Depeche Mode, Sting, Duran Duran, Lenny Kravitz, Seal, Deep Purple, Joe Cocker, George Michael, Macy Gray, KISS, Morcheeba, Anastacia, Avril Lavigne, Jamiroquai, Rammstein, ABBA, Sade,Katy Perry, Kylie Minogue a mnohých ďalších.

XL postupne rozšírila portfólio svojej činnosti aj na organizovanie športových eventov, vrátane firemných golfových turnajov, či golfových túr.
Filozofiou a hlavným motívom agentúry je poskytovanie komplexného kreatívneho servisu pri príprave a realizácii projektov a bezchybná starostlivosť o klienta. Výsledkom individuálneho prístupu a zohľadňovania špecifických nárokov a požiadaviek našich klientov je dlhoročná spokojnosť s našimi službami a rozvíjanie spolupráce.

Vysoký štandard služieb, kreatívne myslenie našich pracovníkov, inovatívnosť a snaha o originalitu je zárukou maximálnej spokojnosti aj toho najnáročnejšieho klienta.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3868543  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac