Dispečer

Xepap spol. s r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiac100 € ODMENY, zaleží od seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
• Komunikácia s dopravcami a partnermi, vyjednávanie prepravných podmienok,
cenotvorba a príprava zmlúv.
• Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok.
• Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do
systému IS Xepap, evidencia údajov o vykonaných jazdách.
• Operatívne riešenie zmien a reklamácií.
• Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel a
harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru.
• Monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi.
• Spracovanie údajov z GPS vodičov a obchodných zástupcov
• Vedenie školení pre vodičov, pravidelné porady dopravy
• Analýza dát o preprave a nákladov.
• Komunikácia s príslušnými úradmi a inštitúciami.
• Zodpovednosť za technický stav vozového parku, zabezpečovanie STK kontrol,
poistení.
• Koordinácia a kontrola zásielok v expedičnom sklade
• Kompletizácia dokumentov od vodičov, kontrola dodacích listov
• Vyhodnocovanie efektivity závozu vodičov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

DOPRAVA

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

doprava

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu, ovládanie VZV vítané, prax v doprave vítaná, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou

Vznik spoločnosti v roku 1995, 50 zamestnancov, celoslovenská pôsobnosť/zahraničie, pobočky - Bratislava, Košice. Spoločnosť sa zaoberá predovšetkým výrobou tabelačného papiera a predajom papiera, obchodných tlačív, kancelárskych potrieb a kancelárskej techniky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4368771  Megjelentetés dátuma: 28.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac