Realitný maklér

XEMAR s.r.o.

okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
až 80% z provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať špičkovým realitným maklérom?
Ste komunikatívny, sebavedomý a máte jasne stanovené životné ciele a priority?
Neuspokojíte sa s priemerom a Vaša túžba smeruje stále k vzdialenejším cieľom?
Rýchly kariérny postup realitného makléra na Vás čaká v XEMAR realitnej spoločnosti. Min. vek uchádzača požadujeme 26 rokov a viac ..
Radi Vás zaškolíme v príjemnom pracovnom prostredí. Skúsený realitný maklér Vás povedie na Vašej vstupnej ceste k úspechu, ponúkame znalosť najnovších technológií odboru, stálu marketingovú podporu, kariérny rast a rozvoj podnikania, možnosť investovať do nehnuteľností...
Pracovné povinnosti:
- vyhľadávanie klientov na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností
- vyhľadávanie nehnuteľností na kúpu, predaj a prenájom
- postupné budovanie databázy vlastných klientov
- obhliadky a prezentácia nehnuteľností
- príprava a spracovanie dokumentácie potrebnej k obchodného prípadu

- práca v mladom, priateľskom kolektíve v príjemnom prostredí
- preverený a úspešný školiaci systém a tréningy pre nováčikov i pokročilých
- individuálny prístup
- časová flexibilita a nezávislosť
- kariérny postup
- internet
- nástup podľa dohody
- žiadne poplatky pre maklérov
- práca v silnej realitnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Makléra hľadáme do každého uvedeného mesta.
Zaujala Vás naša ponuka? Chcete sa dozvedieť viac?
Zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- min. vek 26 rokov
- reprezentatívne vystupovanie
- komunikatívnosť
- vysoké obchodné ambície
- túžba byť úspešný
- flexibilita

Realitná spoločnosť XEMAR ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Sídlo spoločnosti je v Banskej Bystrici, pričom realitní makléri a maklérky môžu pracovať naprieč celým Slovenskom. Pobočky spoločnosti nájdete v Banskej Bystrici, Detve, Žiari nad Hronom a v Bratislave.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2498369  Megjelentetés dátuma: 16.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: až 80% z provízie