Odborný poradca

Xella Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100 € brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zastúpenie spoločnosti Xella Slovensko ako lídra na trhu so stavebnými materiálmi s produktmi YTONG, SILKA a Multipor vo zverenom regióne
• Udržiavanie pravidelného kontaktu s existujúcimi zákazníkmi, získavanie nových zákazníkov a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Spracovávanie kalkulácií a cenových ponúk zo získaných podkladov v rámci plnenia plánovaných predajných cieľov

Náš tím by sme radi rozšírili o cieľavedomého a zodpovedného člena, ktorému ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu v stabilnej spoločnosti s veľkou možnosťou osobného rozvoja. Môžete sa stať členom špičkového tímu kolegov, ľudsky aj vedomostne na vysokej úrovni. V našej spoločnosti je firemná kultúra zameraná na podporu jednotlivcov a tímu v súlade s rozvojom dobrých vzťahov ako vo vnútri spoločnosti, tak aj smerom k našim zákazníkom.
K danej pozícii poskytujme tieto podmienky a prislúchajúce benefity:
- motivačné platové podmienky
- osobné motorové vozidlo aj pre súkromné účely,
- mobilný telefón iPhone
- notebook a iPad
- sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Skúsenosť s prácou na väčších developerských projektoch vítaná
Obchodné a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, tímový hráč
Vysoké pracovné nasadenie, ťah na bránu

XELLA Slovensko, spol. s. r. o.
Sme výrobca svetovo známych značiek stavebných materiálov Ytong, Hebel či Silka, nadnárodná výrobná a predajná spoločnosť.
Naším cieľom je zhmotniť vízie a sny, prinášať kvalitu do života. Byť našim klientom aj ich stavbám vždy na blízku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3620401  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 € brutto + variabilná zložka