Marketing Specialist SK/HU

XTB S.A., organizačná zložka

Miesto práce
Poštová 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacbonus 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO BUDE NÁPLŇOU TVOJEJ PRÁCE?

• Realizácia marketingových kampaní
• Tvorba stránok pre marketingové kampane v systéme Hubspot
• Preklady marketingových textov do slovenského a maďarského jazyka
• Aktualizácia obsahu webových stránok spoločnosti
• Spolupráca s marketingovým oddelením v Českej republike
• Správa marketingových kampaní v rámci sociálnych sietí

ČO TI MÔŽEME PONÚKNUŤ?
• Veľmi zaujímavú kreatívnu prácu na hlavný pracovný pomer s možnosťou rozvoja osobných a pracovných znalostí
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu a kreativitu
• Mnoho benefitov – občerstvenie na pracovisku, účasť na firemných akciách, príspevok na dopravu a iné.

X-Trade Brokers (XTB) je popredný forexový broker s pobočkami v Európe, Ázii a južnej Amerike. Individuálym investorom poskytujeme profesionálne obchodné systémy, v ktorých môžu obchodovať viac než 3 000 finančných inštrumentov, ako sú meny, komodity, akciové indexy, ETF fondy a kryptomeny. Naším cieľom je, aby každý investor vstupoval na finančné trhy pripravený a s potrebnými vedomosťami, a pri vlastnom obchodovaní bol dlhodobo úspešný.

Zaujíma ťa marketing? Baví Ťa komunikácia s ľuďmi a vieš sa vyjadrovať gramaticky a štylisticky správne? Máš dobré organizačné schopnosti a zvládaš viac vecí naraz? Rád/a by si sa dozvedel/a viac o svete obchodovania?

Odpovedal/a si štyrikrát áno? Potom hľadáme práve Teba! Ak si starostlivý/á a kreatívny/a, rád/a komunikuješ s ľuďmi a nebojíš sa prijať výzvu, kontaktuj nás! Dáme ti šancu stať sa súčasťou XTB tímu a pracovať na zaujímavej pozícii s možnosťou kariérneho rastu.

Do nášho marketingového tímu hľadáme nového kolegu či kolegyňu so záujmom o webové stránky a moderné možnosti investovania. Ako úspešný/á kandidát/ka budeš spolupracovať s ostatnými pobočkami a pomáhať zaisťovať marketingové činnosti pre Slovensko a Maďarsko.

Ak ťa naša pracovná ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám svoj životopis. Budeme veľmi radi aj za tvoj motivačný list, kde nám o sebe niečo prezradíš.

Pokiaľ budeš vybraný, čo najskôr sa telefonicky ozveme a dohodneme sa spoločne na vhodnom termíne konania osobného pohovoru. Vyrozumenie o nezaradení do výberového konania neposielame. Zaslaním osobných údajov a informácií do spoločnosti XTB dávaš súhlas so spracovaním osobných údajov a ich uchovaním v personálnej databáze spoločnosti XTB za účelom získania zamestnania pre tvoju osobu. Tvoje osobné údaje budú uchovávané po dobu výberového konania a potom dôjde k ich úplnej likvidácii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika a financie, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AKÉ SÚ NAŠE OČAKÁVANIA?

• Samostatnosť a proaktívny prístup
• Schopnosť dokončiť svoju prácu včas a bez chýb
• Kreativita a schopnosť pracovať s korporátnou identitou
• Bezchybný písomný prejav z hľadiska gramatiky aj štylistiky – znalosť slovenského a maďarského jazyka na úrovni materinského jazyka je podmienkou
• Záujem o marketing a oblasť finančných trhov

XTB S.A., organizačná zložka, sa zameriava na obchodovanie s modernými derivátmi finančných nástrojov. V Strednej Európe pôsobíme viac ako 15 rokov. Medzi našich klientov patria fyzické osoby a firmy investujúce prostredníctvom elektronických obchodných platforiem na trhu FOREX, komoditných trhoch a burzách.
ID: 3941095  Megjelentetés dátuma: 22.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac