Junior Account Manager

XTB S.A., organizačná zložka

Miesto práce
Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ bonus 400-500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o finančné trhy? Máš skúsenosti s obchodovaním na finančných trhoch? Rád a bez obáv komunikuješ s ľuďmi a snažíš sa nájsť pre nich ten najlepší produkt? Dokážeš si predstaviť, že reprezentuješ pred verejnosťou najväčšieho brokera v SR a ČR, spoločnosť XTB? Do tímu mladých, napriek tomu skúsených, obchodníkov hľadáme osobnosti, ktoré majú silnú vôľu a chuť na sebe tvrdo pracovať.

Ak máš zdravé sebavedomie, súťaživého ducha, ale napriek tomu dokážeš byť tímovým hráčom, tak máš teraz šancu stať sa jedným z nás a pracovať na svojej kariére pod vedením skúseného obchodníka. Nejedná sa o call centrum!

Ak máš v sebe obchodného ducha a chceš sa stať súčasťou tímu veľkého hráča medzi brokermi, tak neváhaj a pošli nám bez váhania životopis v slovenskom jazyku spolu so sprievodným listom!

ČO BUDE NÁPLŇOU TVOJEJ PRÁCE?

• Priamy kontakt s klientmi v podobe telefonických konzultácií a osobných stretnutí,
• predstavenie služieb spoločnosti XTB pre obchodovanie na finančných trhoch,
• prezentácia na odborných a vzdelávacích akciách organizovaných XTB,
• tvorba krátkych komentárov k udalostiam na finančných trhoch.

ČO ZA TO PONÚKAME?

• Priemerná mzda v prvých mesiacoch po zaučení 800 - 1000 EUR a viac (atraktívna bonusová schéma),
• prácu na plný úväzok,
• možnosť práce z domu,
• prácu v príjemnom, mladom a dynamickom pracovnom kolektíve, kde si všetci „tykajú“,
• vzdelávanie a účasť na školení v oblasti finančných trhov a predajných zručností,
• mentoring od skúsených obchodníkov,
• priestor realizovať svoje nápady a profesijný rast na prestížnej pozícii senior obchodníka na hlavný pracovný pomer,
• získať skúsenosti a stabilné zázemie v brokerskej medzinárodnej spoločnosti,
• zázemie modernej kancelárie v NIVY TOWER.

Ak máš záujem stať sa súčasťou XTB tímu, neváhaj a pošli nám svoj životopis spolu so sprievodným listom na [email protected]

Pokiaľ budeš vybraný, čo najskôr sa telefonicky ozveme a dohodneme sa spoločne na vhodnom termíne konania osobného pohovoru. Vyrozumenie o nezaradení do výberového konania neposielame. Zaslaním osobných údajov a informácií do spoločnosti XTB dávaš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov a ich uchovaním v personálnej databáze spoločnosti XTB za účelom získania zamestnania pre Tvoju osobu. Tvoje osobné údaje budú uchovávané po dobu výberového konania a potom dôjde k ich úplnej likvidácii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

• Pozitívny prístup k práci a brať na vedomie, že zákazník je pre Teba v práci na prvom mieste,
• záujem rozširovať si znalosti z oblasti finančných trhov (Forex, komodity, akcie a opcie),
• aktívny prístup k práci, spoľahlivosť, flexibilitu a zodpovednosť,
• reprezentatívny dress code (s možnosťou sa v kancelárii prezliecť),
• záujem sa neustále vzdelávať a zdokonaľovať,
• výbornú znalosť slovenského jazyka (hovorená aj písomná forma),
• základy anglického jazyka,
• znalosť a praktické skúsenosti v MS Office,
• ak máš navyše skúsenosti s obchodovaním na finančných trhoch, tak je to pre Teba veľkou výhodou (nie podmienkou).

Cieľom XTB je z teba urobiť počas prvých mesiacov skutočného profesionála v oblasti finančných trhov a investičných analýz. Takáto príležitosť sa len tak nevidí.

XTB S.A., organizačná zložka, sa zameriava na obchodovanie s modernými derivátmi finančných nástrojov. V Strednej Európe pôsobíme viac ako 15 rokov. Medzi našich klientov patria fyzické osoby a firmy investujúce prostredníctvom elektronických obchodných platforiem na trhu FOREX, komoditných trhoch a burzách.
ID: 3297894  Megjelentetés dátuma: 18.10.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac