Správca trávnika

X-BIONIC® SPHERE a.s.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
01.04.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná starostlivosť o profesionálne trávnaté plochy (futbalové ihrisko)
Udržiavanie a pestovanie trávnikov napr. vysádzanie, zavlažovanie, kosenie, hnojenie, prevzdušňovanie a pod.

Vykonávanie prevencie pred škodcami prostredníctvom rôznych prípravkov na to určených.

* Vernostný bonus pri odpracovaní zamestnanca od 1.roka
* Motivačné odmeňovanie, zohľadňujúce dosiahnuté výsledky
* Príjemné pracovné prostredie
* Účasť na teambuildingových a vzdelávacích aktivitách
* Nový atraktívny systém zliav vernostného programu X Card pre zamestnancov do výšky 40%
* Vstup do wellness 1x do mesiaca zdarma
* Vstup do fitness zdarma (na základe zamestnaneckého programu X Card)

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o zvolenú pracovnú pozíciu a zaslanie Vášho životopisu. Údaje starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Záhradník, trávnikár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Záhradník, správca trávnika, trávnikár, prax na pracovnú pozíciu je nutná.

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, zodpovednosť, záujem o prácu a osobný rozvoj, lojalita, spoľahlivosť.
Organizačné schopnosti, vzťah k prírode, fyzicky zdatný.

Rezort x-bionic® sphere poskytuje profesionálne podmienky a športoviská pre výkon 27 olympijských športov. Súčasťou areálu je X-BIONIC® HOTEL s 282 izbami. Hotel poskytuje zázemie nie len športovcom a profesionálnym tímom, ale aj rodinám s deťmi a účastníkom konferencií, výstav a kongresov, ktoré sú v rezorte organizované. Rezort poskytuje 12 kongresových miestností s rôznou kapacitou. Súčasťou x-bionic® sphere je aj moderné jazdecké centrum. Ďalej x-bionic® aquatic sphere s 50m vonkajším a 25m vnútorným bazénom, x-bionic® wellness sphere, jedinečné Tuli® Cinema a AdventureLand. Rezort poskytuje možnosť využiť služby štyroch reštaurácií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4019156  Megjelentetés dátuma: 10.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac