Sales Manager

X-BIONIC® SPHERE a.s.

Miesto práce
Dubová 33, 931 01 Šamorín-Čilistov
Termín nástupu
dohodou
od 1200.- základná zložka mzdy, tiež záleží od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sales manager pre individuálnych klientov a cestovné kancelárie
- aktívne vyhľadáva nové obchodné príležitosti
- vytvára obchodné cenové ponuky, zadáva ich do PMS a následný follow up
- organizuje a vedie stretnutia
- zúčastňuje sa odborných veľtrhov a konferencií
- vytvára reporty a prehľady
- predkladá návrhy zmlúv
- kontroluje realizáciu
- podporuje ostatné oddelenia pri konaní akcií v hoteli
- podieľa sa na obchodných cieľoch oddelenia
- je proklientsky orientovaný, vykonáva site inspections v rámci hotela a rezortu s potenciálnymi klientmi
- zúčastňuje sa networkingových stretnutí a má prehľad o trendoch v cestovnom ruchu

*Nový atraktívny systém zliav vernostného programu X Card pre zamestnancov do výšky 40%
* Vstup do wellness 1x do mesiaca zdarma
* Vstup do fitness zdarma (na základe zamestnaneckého programu X Card)
* Vernostný bonus pri odpracovaní zamestnanca od 1.roka
* Bunus pri doporučení zamestnanca
* Motivačné odmeňovanie, zohľadňujúce dosiahnuté výsledky
* Príležitosť byť súčasťou jedinečných podujatí
* Príjemné pracovné prostredie v dynamickom kolektíve
* Práca so skúsenými lídrami

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o zvolenú pracovnú pozíciu a zaslanie Vášho životopisu. Údaje starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- kreativita
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- dobrý time management
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- samostatnosť

Rezort x-bionic® sphere poskytuje profesionálne podmienky a športoviská pre výkon 27 olympijských športov. Súčasťou areálu je X-BIONIC® HOTEL s 282 izbami. Hotel poskytuje zázemie nie len športovcom a profesionálnym tímom, ale aj rodinám s deťmi a účastníkom konferencií, výstav a kongresov, ktoré sú v rezorte organizované. Rezort poskytuje 12 kongresových miestností s rôznou kapacitou. Súčasťou x-bionic® sphere je aj moderné jazdecké centrum. Ďalej x-bionic® aquatic sphere s 50m vonkajším a 25m vnútorným bazénom, x-bionic® wellness sphere, jedinečné Tuli® Cinema a AdventureLand. Rezort poskytuje možnosť využiť služby štyroch reštaurácií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3442671  Megjelentetés dátuma: 8.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200.- základná zložka mzdy, tiež záleží od skúseností uchádzača